میز آرایی مراسم عروسی

میز آرایی

امروز در مورد موضوع عروسی در بهار صحبت می‌کنیم. در واقع، بدون توجه به فصل‌ها گل‌های تازه همیشه جزو آیتم های اصلی گل آرایی مراسم عروسی بوده‌اند. در فصل بهار گل‌های لاله، ارکیده، نرگس و شکوفه جزو زیباترین و پرکاربردترین  موارد برای تزئین دسته گل برای میزآرایی هستند.

معمولا ترکیب این گلها با شمع، کوزه‌ها و انواع ظرف‌های لوکس و بطری‌های تزئینی برای محوطه عروسی روز عروسی شما را زیباتر و خاص تر می‌کند.

تزئیت دسته گل و گل آرایی مراسم عروسی همیشه جزو هنرهای خاص و گران بوده است. ولی هیچ تزئینات و مصنوعاتی نمی‌تواند جای زیبایی که گل‌های طبیعی  به مراسم عروسی می‌بخشد را پر کند.

%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d8%b4%d9%85%d8%b9-1-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%a7%d8%ba-%d8%aa%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1-%d8%ba%d8%b1%d8%a8-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86

میز آرایی مراسم عروسی

میزآرایی مراسم عروسی یکی از مهم ترین بخش های آن است . زیرا مهمانان عزیز بیشترین دید را نسبت به میز دارند و یک میز زیبا و شیک در یاد آنها خواهد ماند .

میز آرایی شیوه های بسیاری دارد :

میز ارایی مراسم عروسی
میز ارایی مراسم عروسی

 

  • با استفاده از شمع
  • با استفاده از گل های پر پر
  • با استفاده از گلدان
  • با استفاده از شمعدان
  • با استفاده از حریر
  • و …….

 

 

 

 

میز ارایی مراسم عروسی
میز ارایی مراسم عروسی

گل آرایی میز مهمان  بجز زیبایی و خاص کردن میز , رایحه خوبی در فضا پخش میکند که خود از نظر مهمان و عروس و داماد بسیار دلپذیر و خوشاید میباشد

میز ارایی مراسم عروسی
میز ارایی مراسم عروسی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *