تشریفات چیست ؟ تشریفات به چه معناست ؟

تشریفات چیست ؟

کلمه تشریفات مجالس به چه معناست ؟

استفاده از موسسه های تشریفات و خدمات مجالس ، تقریبا از سال 1380 به بعد در کشور ما رایج گردید. بدین ترتیب که زوج های جوان یا به عبارت دیگر عروس و دامادها به اینگونه موسسات مراجعه می کنند و برگزاری مراسم عروسی خود را به آنها می سپارند. آیتم هایی که می توان ضمن مراجعه به این موسسات از آنها بهره مند گردید، عبارت است از :کرایه باغ ، باغ تالار یا محل برگزاری مراسم ، تزیین محل برگزاری مراسم ، تهیه غذا ، تهیه سفره عقد ، گل آرایی مراسم ، تهیه میوه ، کیک و شیرینی مراسم ، معرفی گروه موسیقی و گروه عکاس و فیلمبردار، تزیین ماشین عروس و دسته گل عروس ، معرفی آرایشگاه و مزون لباس عروس و ….

تشریفات مجالس چیست ؟
تشریفات مجالس چیست ؟

شما می توانید تمامی موارد فوق را که ذکر گردید ، به یک موسسه تشریفات و خدمات مجالس بسپارید و یا هر یک از موارد فوق را با یک موسسه تشریفاتی هماهنگ نمایید . البته در صورتی که تک تک موارد را به یک موسسه خدمات مجالس بسپارید ، می بایست که بودجه تان را به خوبی مدیریت نمایید، زیرا این حالت برایتان کمی گران تمام می شود. اما اگر تمامی موارد فوق را به یک موسسه تشریفات و خدمات مجالس بسپارید ، به نفع شماست ولی می بایست که حتما به کار آن موسسه ایمان داشته باشید . در بررسی کار یک موسسه تشریفاتی رسم بر این است که زوج های جوان به محل جشن دیگر زوج ها می روند و بدین ترتیب می توانند ادعاهای موسسه تشریفاتی را به بوته آزمایش بگذارند.

تشریفات مجالس چیست؟
تشریفات مجالس چیست؟

   حال ببینیم که وظیقه یک موسسه تشریفات و خدمات مجالس در ارتباط با مراسم عروسی چیست :

 • مدیریت پذیرایی و سرویس دهی به میهمانان
 • مدیریت چک کردن میزهای مدعوین
 • مدیریت پرسنل پذیرایی و نظافت
 • هماهنگی و مدیریت طراح ها و دیزاینرها
 • ایجاد هماهنگی بین کلیه :/8;رسنل موزیک ، فیلم برداری و کترینگ
 • مدیریت پرسنل آشپزخانه
 • هماهنگی امور مربوط به باغ یا سالن
 • مدیریت سیستم سرو شام عروسی

دزواقع ، خدمات مجالس شامل مدیریت و برگزاری یک جشن عروسی و رهبری تمامی پرسنل به  سمت هرچه باشکوه تر و مجلل تر شدن این امر می باشد .

 

تشریفات مجالس چیست؟
تشریفات مجالس چیست؟

 

باغ تالار تاج

One thought on “تشریفات چیست ؟ تشریفات به چه معناست ؟

 • ژوئن 5, 2018 at 12:21 ب.ظ
  Permalink

  سلام،
  ببخشید یه سوالی دارم،میخام بدونم آیا علاوه بر هزینه ای که برای منو غذا و تشریفات پرداخته میشه،هزینه جداگانه ای با عنوان کرایه باغ تالار [ورودی] باید پرداخت بشه ؟

  مثلا هزینه ورودی تالار تاج چقدره؟
  و قیمت منو 4 به ازای هر نفر مهمان؟

  ممنون میشم جواب سوالم رو ایمیل کنید برام

  Reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *